Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Колективу Тернопільського міського управління ГУ ДПСС в області представили нового керівника


 Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець представив колективу Тернопільського міського управління нового начальника. За результатами конкурсу, ним призначений Іван Євгенійович Гавришків.

  Під час представлення Василь Петрович зауважив, що перед керівником міського управління стоять непрості завдання, і їх виконання вимагає значних зусиль та професіоналізму.

  Також відбулася робоча зустріч Василя Хомінця та Івана Гавришківа з міським головою Тернополя Сергієм Надалом, під час якої керівники обговорили нагальні потреби, що стосуються життєдіяльності міста, безпечності харчових продуктів, дотримання санітарно-гігієнічних норм у дошкільних та загальноосвітніх закладах, на ринках та домовилися про напрацювання шляхів їх вирішення. 

  Довідка. Свою трудову діяльність Іван Гавришків розпочав на посаді ветеринарного лікаря ВАТ "Тернопільської птахофабрики". Працював завідувачем Ігровицької дільниці ветмедицини Тернопільського району, інспектором, старшим інспектором, начальником відділу ветеринарної міліції, інспектором відділу дільничих інспекторів, начальником відділу служби "102! управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ НП в Тернопільській області.