Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Керівництво ГУ Держпродспоживслужби Тернопільщини взяло участь у представленні Спеціалізованої екологічної прокуратури в області


  Начальник Головного управління Держпродспживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський та перший заступник Володимир Богоніс взяли участь у спільній робочій нараді під головуванням заступника керівника Тернопільської обласної прокуратури Юрія Табаки. Учасники наради обговорили стан реалізації координаційних заходів, спрямованих на посилення боротьби з правопорушеннями у сфері охорони навколишнього природного середовища, усунення їх негативних наслідків та відшкодування завданої шкоди, а також удосконалення взаємодії у зв’язку зі створенням Спеціалізованої екологічної прокуратури. Учасники обговорили також проблемні питання, пов’язані з правопорушеннями в екологічній сфері, усунення негативних наслідків й відшкодування завданої шкоди та шляхи взаємодії контролюючих органів і правоохоронців.

У заході взяли участь начальник та прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури, керівники органів досудового розслідування ГУНП в області, територіального слідчого та оперативного відділів Державного бюро розслідувань, Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області, представники контролюючих органів ─ Державної екологічної інспекції, Регіонального офісу водних ресурсів, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства, Держпродспоживслужби, Держгеокадастру. В режимі відеоконференції до наради приєднались керівники окружних прокуратур.

Довідка. Наказом Генерального прокурора від 14.09.2021 внесено зміни до структури та штатного розпису Тернопільської обласної прокуратури та утворено Спеціалізовану екологічну прокуратуру (на правах відділу), що зумовлює необхідність організації належної взаємодії структурних підрозділів органів правопорядку та контролюючих органів із Спеціалізованою екологічною прокуратурою задля налагодження ефективної роботи на даному напрямі.