Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Керівників двох птахопідприємств Збаразького району притягнено до адміністративної відповідальності за порушення ветеринарно-санітарних правил


 Фахівці Збаразького районного управління та Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, зокрема начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимир Марків провели позапланові заходи державного нагляду (контролю) у Фермерському господарстві «Віралан» с.Ст.Збараж та «Колосок» с.Чернихівці.

 Ветеринарні інспектори під час перевірки виявили ряд недоліків щодо порушення ветеринарно-санітарних правил для птахівничих господарств та надали керівникам приписи про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню даних порушень та притягнули до адміністративної відповідальності.

ДОВІДКА. Дані заходи проведені на виконання Доручення Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля №2192/1/1-21 від 25.01.2021 року, з метою оцінки стану виконання заходів з біологічної безпеки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці та мінімізації ризиків поширення грипу птиці в Україні.