Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Інформація щодо неконтрольованого звалища побічних продуктів тваринного походження неподалік смт. В. Березовиця


  11.02.2019 року спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини здійснили виїзд на територію Великоберезовицької селищної ради, де в полі між смт. В. Березовиця та с. Кип’ячка (географічні координати 49.493930 , 25.664806) виявлено неконтрольоване звалище побічних продуктів тваринного походження. 

   У зв’язку з цим, з метою підготовки адміністративних матеріалів, на адресу Великоберезовицької селищної ради, надісланий запит щодо надання інформації про відповідного землекористувача вказаної ділянки. Керуючись вимогами ст. 8 Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», з метою недопущення шкідливого впливу на довкілля і можливих спалахів гостроінфекційних захворювань людей та тварин, до голови Тернопільської районної державної адміністрації скеровано звернення щодо скликання відповідної комісії, для вирішення питання організації заходів щодо забезпечення ліквідації несанкціонованого і неконтрольованого звалища побічних продуктів тваринного походження.

  Спеціалісти управління вживають заходи щодо притягнення винних до відповідальності відповідно до Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною».