Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні досягнення Головного управління Держпродспоживслужби протягом року


Чим запам’ятався рік, що минає, для Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області?

   Підписано меморандуми та розпочато співпрацю з Головним управлінням Держпраці, Західноукраїнським національним університетом та Тернопільським національним технічним університетом ім. Івана Пулюя.

   Напрацьовано ряд домовленостей про співпрацю з Тернопільською митницею, Державною податковою службою в Тернопільській області та представництвом «Дія.Бізнес» у Тернополі.

    В області активно проваджується ініціатива першої Леді України Олени Зеленської щодо покращення якості харчування. За сприяння Головного управління Держпроодспоживслужби в Тернопільські області проводиться паспортизація харчоблоків в закладах освіти. Ключовим показником успішних результатів реформи є реалізація територіальними громадами області заходів програми «Дітям Тернопільщини – якісне і безпечне харчування» на період 2021-2024 років (авторами якої є спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області), затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 18 серпня 2021 року № 290 та прийнятих на місцях 32 аналогічних програмних документів і комплексних планів з окресленого питання.

    Для покращення роботи структурних підрозділів, мобільності та оперативності проведення планових та позапланових заходів придбано 3 службових автомобілі.