Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головне управління Держпродспоживслужби налагоджує співпрацю з органами місцевої влади Тернопільщини з питань захисту прав споживачів


   Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець, начальник Управління захисту споживачів Тетяна Трінька-Яворська та завідувач Сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Дмитро Рабченюк зустрілися з головою Бережанської районної державної адміністрації Ігорем Гринкевичем та Бережанської районної ради Василем Біликом, суб’єктами господарювання, сільськими головами Бережанського району, головою Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади та споживачами. 

  Спеціалісти Держпродспоживслужби ознайомили присутніх з роботою Управління захисту споживачів. Обговорили  також питання необхідності додержання вимог законодавства  у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду та реклами. Формат зазначеного заходу дав можливість налагодження конструктивного діалогу між органами державної влади та представниками бізнесу регіону.

  Під час наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець окреслив основні завдання, напрямки роботи служби, вказав на важливості співпраці з органами місцевого самоврядування та акцентував увагу на функціонуванні при Бережанському районному управлінні консультаційного центру з питань захисту прав споживачів. Адже, основним завданням його є надання споживачам консультацій та роз’яснень законодавства у сфері захисту прав споживачів.