Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Фахівці Управління захисту споживачів розповіли школярам про їх права як споживачів


  На виконання Указу Президента України від 08.12.2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження КМУ від 26.09.2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та листа Міністерства юстиції України від 14.12.2018 року №12966/29.5/26-18 щодо заходів проведених у 2018 році під час Всеукраїнського тижня права в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області проведено ряд заходів, присвячених відзначенню Всеукраїнського тижня права.

 Так, спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проведено захід із учнями 6-7 класів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» щодо їх прав як споживачів. Під час заходу були розглянуті питання щодо купівлі товарів належної якості, неякісного товару, правила їх обміну чи повернення, відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції, прав споживачів у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг), прав споживачів у разі укладення договору на відстані. Зосереджено увагу на вимогах щодо безпечності іграшок та їх обігу на території України.

   Сподіваємось на те, що набута під час проведеного заходу інформація стане в народі учням. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортних та захищеним, а нам надає упевненості в собі.