Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в ході проведення позапланових заходів продовжують виявляти фальсифіковані молочні продукти


  В ході проведення перевірок фахівці Держпродспоживслужби в школах та дитячих садках області виявляють ряд невідповідностей. Зокрема, Сертифікати якості на молочні продукти видані заводом-виробником, який припинив свою діяльність декілька років тому,  або неіснуючим заводом, номер партії, вказаної у товаро-транспортній накладній не відповідає даним вказаним на пакуванні масла тощо.

   Підприємець, який постачає харчові продукти у заклади освіти зобов'язаний забезпечити простежуваність та надати супровідні документи (в т.ч. чеки, які підтверджують факт купівлі/продажу).

Результати досліджень, які проводить Тернопільська державна регіональна лабораторія Держпродспоживслужби вазують на те, що за жирнокислотним складом молочних продуктів майже всі зразки продукції не відповідають жирнокислотному складу молочного жиру.

 Тому наголошуємо, що керівники закладів, які відповідають за організацію харчування в їдальнях закладів, або ж підприємці, які здійснюють організацію харчування на договірних умовах несуть ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність за життя і здоров’я дітей.

   Звертаємося до представників органів місцевого самоврядування, керівників навчальних закладів, осіб, відповідальних за організацію харчування, батьківських комітетів, небайдужих мешканців краю!!! Якщо у вас виникла підозра про фальсифікацію молочних продуктів чи «підроблених» супровідних документів, негайно повідомляйте про це Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, або наш структурний підрозділ у своєму районі.