Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Фахівці Держпродспоживслужби заборонили до продажу шкарпетки, які не відповідають стандартам


  В ході планового заходу державного нагляду (контролю) проведеного спеціалістами  Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в магазині «Watsons» ТОВ «ДЦ Україна» відібрано зразки продукції для експертизи, а саме:  шкарпетки бавовняні «Житомир»  виробник ФОП Корпачова О.І., Україна, м.Житомир, вул.Заводьська,23. та косметичні засоби – шампунь дитячий з екстратом ромашки, шампунь дитячий для хлоп’ят з екстратом череди, крем мило дитяче з екстрактом ромашки виробник ТОВ «Супермаш», м.Київ, вул. Верхній Вал, 30 а; Lucky Dax Baby крем дитячий з екстрактом календули «Заспокійливий» виробник ТОВ «Аромат», м.Південне , Харківська область.    

  За результатами лабораторних досліджень  перевірені зразки продукції засобів косметичних для очищення шкіри та волосся відповідають вимогам ДСТУ 4315:2014, ДСТУ 4765:2007, проте шкарпетки  бавовняні не відповідають вимогам ГОСТ 8541-84 за вмістом сировинного складу .

  З метою припинення порушень законодавства у сфері захисту прав споживачів, а також недопущення релізації продукції, що не відповідає вимогам нормативних документів, керуючись п.1, ч.1 ст.26 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.19991 № 1023- XII та ч.1, ст.8 Закону україни «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 року № 877-V, Положенням про порядок припинення (заборони) господарюючими суб’єктами відвантаження, реалізаціїї ( продажу) і виробництва товарів, виконання робіт і надання послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів», затвердженого постановою Верховної Ради України від 25.01.1995 р. № 26/95 – ВР Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській  області   надано припис ТОВ «ДЦ Україна»  щодо припинення реалізації шкарпеток бавовняних «Житомир» та вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків шляхом повернення товару, або знищення даної продукції з оформленням відповідних документів.