Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Фахівці Держпродспоживслужби провели семінар-наради щодо основних аспектів законодавства у сфері захисту споживачів в усіх районах області


 Фахівці Держпродспоживслужби в Шумську провели завершальний семінар в рамках проведення заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року. Подібні заходи пройшли в усіх районах області, загалом до участі в них залучали представників органів місцевого самоврядування, підприємців та споживачів.

 Такі заходи спрямовані на підвищення рівня споживацької культури, обізнаності прав та обов’язків при укладанні усних домовленостей, договорів купівлі-продажу через інтернет-магазини та соціальні мережі тощо.

 За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця, ці зустрічі допоможуть підприємцям та продавцям бути більш толерантними до покупців та вирішувати конфліктні ситуації без втручання контролюючих органів.

Багато порушень фіксують спеціалісти Управління захисту споживачів і у сфері рекламного законодавства. Продавці часто вдаються до маркетингових технологій, які в майбутньому призводять до демонтажу вивісок та адміністративного правопорушення.