Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

До Всесвітнього дня захисту прав споживачів Держпродспоживслужба Тернопільщини оголосила конкурс на кращу стіннівку "Школярі також споживачі"


     Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголошує конкурс на змістовне висвітлення теми захисту прав споживачів на стіннівці серед школярів старших класів «Школярі також споживачі».

  1. Умови участі в конкурсі стіннівки:

Участь у конкурсі можуть брати учнівські колективи 8-11 класів, які навчаються на території Тернопільської області.

  1. Конкурсні роботи учасники подають у номінації «Школярі також споживачі».
  2. Вимоги до робіт учасників:

3.1.   На конкурс представляються виключно групові творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо) з обов’язковим поєднанням тексту у форматі А2 (594 х 420 мм).

3.2 У правому нижньому кутку  конкурсної роботи необхідно зазначити:

- назва роботи;

- клас, назва навчального закладу;

- прізвище, повне ім'я керівника творчої групи, контактний телефон.

3.3    Роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками та інше.

3.4. Критерії оцінки творчих робіт:

- актуальність розкриття теми;

- рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

- змістовність розкриття теми;

- творчий підхід конкурсу стіннівок (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);

- охайність роботи та старанність.

3.5. Роботи, що не відповідають вимогам пункту 3 для участі у конкурсі не приймаються.

  1. Умови проведення:

4.1. Конкурс проводиться на обласному рівні з метою формування у свідомості дітей –  наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію, підвищення рівня знань про права та обов’язки споживача у різних сферах та популяризації руху за підвищення якості життя. Учасникам надається можливість реалізувати власні творчі здібності та таланти. Конкурсне журі формується з представників Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, громадських організацій (за згодою), місцевих засобів масової інформації (за згодою).

4.2. Головою конкурсного журі є начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

4.3. На конкурсне журі покладаються функції з організації, проведення, висвітлення у засобах масової інформації, визначення подарунків, нагородження переможців конкурсу.

4.4. Умови проведення конкурсу журі доводить до відома дітей через засоби масової інформації.

4.5. Конкурсні роботи приймаються з 18 лютого до 10 березня 2019 року із встановленими вимогами до робіт учасників, зазначених в п.3 особисто за адресою: Управління  захисту споживачів (м. Тернопіль, б/р Т. Шевченка, 11), Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (вул. Микулинецька, 20). Телефон для довідок – 52-83-71.

4.6. До 13 березня на засіданні конкурсне журі затверджує переможців конкурсу (перше, друге і третє місця) відповідно.

  1. Нагородження переможців та виставка їх робіт

5.1. Переможці конкурсу будуть нагородження грошовими преміями у розмірі 2000, 1500 та 1000 гривень за 1, 2 та 3 місце відповідно. Дата, місце та час нагородження визначається на засіданні конкурсного журі. Переможців про нагородження буде повідомлено телефоном.  Результати конкурсу будуть висвітлені на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області https://dpss-te.gov.ua/.

Конкурсна комісія залишає за собою право нагородити заохочувальними подарунками інших учасників, роботи яких вирізнятимуться креативним підходом до висвітлення даної теми.