Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

До уваги споживачів: на ринку виявлено небезпечну дитячу іграшку


 Держпродспоживслужба отримала інформацію щодо реалізації на території України небезпечної продукції, а саме: так званої, іграшки-конструктора «Неокуб», яка складається з однакових кулястих неодимових магнітів.

 На сьогоднішній день десяткам дітей та підліткам була надана медична допомога від ушкоджень отриманих ними в результаті свідомого чи несвідомого ковтання деталей таких іграшок. Проаналізувавши отриману інформацію, Держпродспоживслужба встановила ознаки невідповідності зазначеної іграшки вимогам пунктів 33 та 34 Технічного регламенту безпечності іграшок та пунктів 3 та 4 додатку 2 до цього Технічного регламенту.

 Відтак, спеціалісти Управління захисту споживачів в областях перевірятимуть іграшки-конструктори, в складі яких є деталі, зокрема, магнітні елементи невеликих розмірів та вживатимуть заходи до таких іграшок.

 Звертаємося до жителів області, уникати придбання таких іграшок для своїх малолітніх дітей. У разі виявлення у роздрібній чи оптовій торгівлі даних конструкторів, прохання повідомити Головне Держпродспоживслужби в Тернопільській області за номером 52-10-10, або 52-83-71.