Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба змусила МКП «Добробуд» повернути споживачам необґрунтовану виручку


  Завідувач  Сектору контролю за регульованими цінами Лариса Данильчук,  за результатами розгляду  рішення Виконавчого комітету  Збаразької  міської ради винесла Припис  Голові  Збаразької міської ради про усунення порушення  вимог щодо встановлення державних регульованих цін для суб’єктів господарювання всіх форм власності, які надають житлово-комунальні послуги на території м. Збараж у відповідності до Закону України «Про ціни і ціноутворення».

  Розпорядження від 12.09.2018 №160 “Про виконання Припису про усунення порушень вимог  щодо встановлення і застосування державних регульованих  цін” та  про перерахунок плати за послуги з вивезення твердих побутових відходів керівнику Збаразького МКП по благоустрою “Добробуд”, що обслуговує  місто, уже підписав міський голова Роман Полікровський. 

  Уже відомо, що на даний момент Збаразьким МКП по благоустрою “Добробуд”, уже проведено перерахунків мешканцям за послугу з вивезення твердих побутових відходів  на  суму 7974 гривень  за порушення порядку введення в дію тарифу на вказану послугу.