Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба в Тернопільській області моніторить правильність нарахування надбавок на ліки, які входять до переліку препаратів, що підлягають відшкодуванню за програмою "Доступні ліки"


Фахівцем сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, на виконання доручення Уряду, проводиться щомісячний моніторинг державних регульованих цін на лікарські засоби, які входять до переліку препаратів, що підлягають відшкодуванню за державною програмою «Доступні ліки».
Так в липні місяці було залучено до проведення моніторингу аптечні заклади:
Збаразького (14 аптек та аптечних пунктів), Підволочиського (11 аптек та аптечних пунктів) та Козівського (8 аптек та аптечних пунктів) районів.

   За результатами наданих аптеками та аптечними пунктами інформації здійснюється контроль за правильністю застосування суб`єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також надбавок.
   За три місяці фахівцем сектору контролю опрацьовано інформації більше ніж від 45 аптек та аптечних пунктів та проаналізовано понад 2 тисячі цін на ліки в частині дотримання вимог у сфері ціноутворення.