Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба Тернопільщини завершує рік добрими справами


   Впродовж грудня працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області,  міського та районних управлінь долучалися до благодійних проектів та підтримали своєю увагою та подарунками багатьох дітей.

  До Дня Збройних сил відвідали бійців та ветеранів АТО/ООС, вручили подарунки. Зокрема, начальник Головного управління Василь Хомінець відвідав "кіборга" Віталія Зварича, який з сім’єю проживає у Заліщиках та подарував йому від імені колективу кавоварку та продуктовий набір.

  До Дня Святого Миколая працівники Держпродспоживслужби в районах відвідували з подарунками дітей учасників АТО, малозабезпечених, дітей, з обмеженими можливостями, які проживають в різних куточках нашої області.

  Також для дітей учасників АТО, та тих, які виховуються в кризових сім’ях влаштували свято - у кінотеатрі «Сінема сіті», дітки разом з батьками переглянули кінокомедію «Пригоди Святого Миколая» та отримали солодкі подарунки.

  Солодощі, одяг, іграшки та новорічні прикраси отримали також доньки загиблого бійця Юрія Коваля Олександра та Юлія та їх мама Світлана з Лановець. Цією сім’єю працівники Держпродспоживслужби опікуються уже не вперше, підтримують її впродовж року.

Добрими вчинками, щирою підтримкою і молитвою підходимо до Світлого Різдва Христового. Не забуваймо, про тих, хто поруч, і очікує на нашу допомогу. Продовжуймо добрі традиції і в наступному 2019 року.