Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба Тернопільщини попередила обрахування споживачів за послуги водопостачання та водовідведення у Збаражі


   Працівники Сектору контролю за регульованими цінами провели позапланову перевірку прогнозних планових тарифів   Збаразького  Міського комунального підприємства «Збараж», яке самостійно звернулось до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області з проханням провести перевірку планових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, щоб уникнути в подальшому обрахування споживачів. Фахівці Сектору при позаплановій перевірці підприємства скоректовали планові тарифи на дані послуги та у відповідності до вимог діючого законодавства  на суму витрат, що пов’язані з ремонтом та поліпшенням об’єктів основних засобів, у тому числі орендованих або отриманих у концесію чи створених (збудованих) концесіонером у розмірі, що  перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів на початок звітного року. Так, із статті «Інші прямі витрати» підприємства  виключено вказані завищені витрати по послузі з водопостачання на суму 10778,95грн, а по послузі з водовідведення на суму 228200,25 грн.

    Вказані перерахунки привели в кінцевому до того, що тариф  на послугу з водопостачання потрібно збільшити на 0,16 грн. за 1м3 , а тариф на послугу з водовідведення зменшити на 1,96 грн. за 1м3 .

    Внаслідок позапланової перевірки   попереджено обрахування споживачів всіх категорій  по послузі з водовідведення на загальну суму 313,60 тис. грн. в розрахунку на рік.