Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба продовжує інформувати краян про основні аспекти щодо захисту прав споживача


 Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець разом у начальником Управління захисту споживачів Тетяною Трінькою-Яворською та завідувачем Сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Дмитром Рабченюком провели в Козові семінар з питань захисту прав споживачів. Участь у заході взяли заступник голови Козівської районної державної адміністрації Ігор Скобляк, голови сільських рад, підприємці.

 Фахівці Держпродспоживслужби розповіли присутнім про діяльність консультаційних пунктів з питань захисту споживачів, які діють при районному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області, а також спеціалісти  Управління захисту споживачів розповіли представникам влади та бізнесу основні аспекти з питань дотримання законодавства у сфері захисту споживачів.

 На нараді спеціалісти управління захисту споживачів зосередили увагу на основних моментах, що стосуються захисту прав споживачів, обговорили найчастіші проблеми, з якими стикаються спеціалісти управління при розгляді звернень споживачів, привели приклади успішного їх вирішення.

  Надали консультаційно-методичні роз’яснення щодо дотримання вимог провадження торговельної діяльності та роздали інформаційні брошури.