Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Держпродспоживслужба перевірили 3 заклади громадського харчування на Теребовлянщині


 07/17/2020

В місті Теребовля спеціалісти обласного та районного управлінь перевірили режим роботи кафе на заправці ОККО по вул. Кн. Василька, 121. За незначні порушення (відсутність кришки на урні для використаних масок та відсутність графіку прибирання та дезінфекції при вході в заклад, недотримання відстані між столами та відсутність деззасобу в туалеті) видали припис з рекомендаціями про їх усунення в найкоротші терміни.

  У кафе-барі «Нічне місто» відсутня посудомийна машина і при цьому використовується багаторазовий посуд, у бармена не було захисного щитка, а в туалеті- антисептика. Інспектори склади протокол про порушення санітарного законодавства.

 Представники Держпродспоживслужби перевірили дотримання протиепідемічних норм у ПАБ «Микулинецький Бровар» смт. Дружба Теребовлянського району. За результатами перевірки склали протокол про адмінпорушення за недотримання вимоги щодо обслуговування клієнтів офіціантами з літнього майданчика через спеціальне вікно чи двері та відсутність захисних щитків у персоналу, який працює з клієнтами, відсутність терміналу для безготівкового розрахунку на літньому майданчику.