Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

День Незалежості України працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області відзначили добрими справами


  Напередодні 27-річниці Незалежності України начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець вручив 37 наборів канцелярського приладдя та рюкзаків для дітей учасників АТО. 

   «Уже другий рік поспіль ми проводимо акцію «Шкільний ранець від Держпродспоживслужби». Приємно, що цьогоріч вдалося придбати значно більшу кількість подарунків, нашу ініціативу підтримують і районні управління. Ми старалися охопити дітей, чиї батьки брали участь в військових діях на Сході, незважаючи на те, чи це військовослужбовці військової частини, військового комісаріату чи добровольці. Не оминули увагою і  дітей, які виховуються у малозабезпечених сім’ях», - зазначив Василь Хомінець.

   Загалом, в рамках цієї акції подарунки отримають близько 70 дітей зі всієї області. А тим часом, попри виконання основних обов’язків, працівники Держпродспоживслужби Тернопільщини і надалі піклуватимуться про тих, кому потрібна наша допомога.