Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Через зміну юридичних назв підприємств фахівцям Держпродспоживслужби не вдалося перевірити якість пального на автозаправках


  Згідно затвердженого Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік, було включено ряд автозаправних станцій таких, як : ПрАТ «Автотехсервіс» (АЗС «Автотехсервіс»), ТОВ «Торговий дім «Маркет Плюс»», ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (АЗС «WOG»), ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» (АЗС «БРСМ»), ТОВ «ОККО Нафтопродукт» (АЗС «ОККО») та ТОВ «АЛЬЯНС ХОЛДИНГ» (АЗС «SHELL»).

            23.11.2017р. спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області  було здійснено:         

   - плановий захід контролю на АЗС «Shell» №6301 за адресою: м. Тернопіль, вул. Будного, 36а,  під час якого було здійснено відбір зразків продукції бензину автомобільного А-95-Євро-Е5 та палива дизельного ДП-3-Євро5-ВО для проведення лабораторних досліджень на відповідність нормативним документам згідно Акту відбору зрізків продукції №1 від 23.11.2017р. ;      

   - плановий захід на АЗС «Shell» №6302 за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46б, де також було здійснено відбір зразків продукції бензину автомобільного А-92-Євро-Е5 та палива дизельного ДП-3-Євро5-ВО + присадка Nemo 6125 та бензину автомобільного А-95-Євро-Е5 + присадка 4010 для проведення лабораторних досліджень на відповідність нормативним документам згідно Акту відбору зрізків продукції №2 від 23.11.2017р.      

  Згідно протоколів випробувань випробовувальної лабораторії ТОВ «Глобус-Петролеум» за перевіреними показниками зразки бензинів та зразки палива дизельного відповідає вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та ДСТУ 7688:2015 «Палива дизельні ЄВРО. Технічні умови».

         Однак, є ряд АЗС яких перевірити не вдалося.

         Так, ПрАТ «Автотехсервіс»  припинило свою діяльність 20.12.2016р., що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Станом на сьогодні  за даними адресами здійснює свою діяльність ТОВ «-Автотехсервіс-».

ТОВ «Торговий дім «Маркет Плюс» за адресами: Тернопільська обл., Тернопільський р-н с.Великі Гаї, вул.Об’їзна, 31, м.Тернопіль, вул.Текстильна, 1а та м.Тернопіль, вул.15 квітня, 2в. за даними адресами не здійснює своєї діяльності.

          ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» за адресами: м. Тернопіль, вул. Шептицького, 32 та м. Тернопіль, вул. Будного, 21. не здійснює своєї діяльності, оскільки повернуло дані об’єкти (АЗС) власнику.

         ТОВ «ОККО Нафтопродукт» за адресами: Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 157; Тернопільська область, м. Чортків, вул..Ст. Бандери, 91; м. Тернопіль, вул.15 квітня, 1 А; м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 40 Б не здійснює своєї діяльності оскільки, за вказанами адресами веде підприємницьку діяльність ТзОВ «ОККО – Рітейл».

  З огляду на вищезазначене провести планові заходи зазначених АЗС було неможливо.