Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Благодійну ініціативу колективу ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підтримали районні управління


   До добрих справ в день Святого Миколая долучилися  і працівники Держпродспоживслужби в районах. Керівники структурних підрозділів вручили подарунки дітям загиблих, поранених бійців та учасників АТО.

      З мішком дарунків від Святого Миколая до маленького Іллі завітали спеціалісти Управління Держпродспоживслужби в Монастириському районі. Володимир Кварцяний вручив хлопчику солодощі та іграшки.

    Спеціалісти Управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі завітали з подарунками в с. Костільники Бучацького району до Дарії Степули, дочки зигиблого в 2014 році в зоні АТО Степули Руслана Івановича. Крім різноманітних подарунків, надали грошову допомогу на лікування Даринки.

  В.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Підгаєцькому районі Цяпута Василь Васильович разом  депутатом Мужилівської сільської ради Гаєвою І.Б. вручили подарунки дітям учасника АТО Острожинського Григорія.

  Працівники Управління Держпродспоживслужби в Гусятинському районі відвідали сім’ю загиблого в АТО солдата 44 окремої артилерійської бригади Манько Миколи, який трагічно загинув 2 вересня 2016 р. в районі с. Денежникове, Новоайдарський район, Луганська область. За кошти працівників було придбано для сина Сергія Манька багато солодощів, ковбасні вироби та омріяний смартфон.

  Завдяки благодійній допомозі працівників Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі (в.о начальника управління А.М. Гудзиляк) спільно із працівниками Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівник Т.І.Кукурудза ) здійснено візит в сім’ю, яка зареєстрована та проживає у с. Вільховець, Бережанського району. Дітям, які виховуються в даній сім'ї вручено шкільне приладдя (зошити, олівці, ручки, фарби, кольоровий папір, солодощі).
Дана сім’я перебуває у складних життєвих обставинах та знаходиться на соціальному обслуговуванні центру.

 Діти загиблого учасника АТО Ігоря Яцунди отримали бажані подарунки від колективу Держпродспоживслужби в Зборівському районі. В.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Зборівському районі Ігор Задорожний передав дітям солодощі та іграшкові набори. Шепітко Андрій та Дмитрик, батько яких воює в АТО отримали подарунки від працівників управління Держпродспоживслужби в Борщівському районі.

 Спеціалісти  управління Держпродспоживслужби у Теребовлянському районі відвідали воїна АТО Питака Ігоря Володимировича, жителя с. Хмелівка. Сім’я Питак виходує трьох дітей, наймолодшу трирічну Мар’янку спеціалісти  Держпродспоживслужби  у Теребовлянському районі  привітали зі святом та вручили солодкі подарунки, іграшки.

   Благодійний подарунок на День Св.Миколая від колективів управління Держпродспоживслужби та ветлікарні  Чортківського району отримала Бурка Марта Сергіївна, батько якої був поранений під час бойових дій на Сході.

  Працівники управління Держпродспоживслужби в Шумському районі привітали із вручили подарунки Ніколюк Юліані Ігорівній -  дочці учасника АТО та Дичковському Івану Вікторовичу -  дитині з особливими потребами.

  Управління Держпродспоживслужби в Тернопільському районі та Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини привітали з Днем святого Миколая дочку учасника АТО Волинець Аню та подарували їй мобільний телефон.

  Батько - Волинець Валерій Андрійович протягом 2014-2015 рр. служив в 80 окремій аеромобільній бригаді, яка проводила бойові дії в населених пунктах Донбасу: Кримське, Щастя, Золоте та на Бахмутовській трасі.

  Представники колективу Держпродспоживслужби в м. Тернопіль вручили подарунки Діаніі Атоян, дочці учасника АТО.

  Від працівників управління ДПСС в Збаразькому районі подарунок вручили дочці загиблого в АТО Горайського Юрія Володимировича.  

  Колектив управління Держпродспоживслужби в Підволочиському вручив благодійний подарунок (спортивний костюм, куртка, гольф, шапка, цукерки, мандарини, іграшкове авто) Яцюку Назарію  2015 р. н.(дитині позбавленої батьківського піклування), прийомному сину, який проживає із новою сім’єю на хуторі «Чумацький табір» с. Кам’янки Підволочиського району.

  Колективи управління Держпродспоживслужби в Заліщицькому районі та Заліщицької РДЛВМ привітали зі святом сина учасника АТО Церцвадзе Валерія та вручили йому подарунки.