Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Адмінбудівля Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби знаходиться у власності Тернопільської обласної ради


    Інтернет-видання «Про все» поширило інформацію  про те, що «на фасаді будинку, в якому знаходиться Тернопільська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що по вул. К.Острозького, 68 розміщений білборд із розміщеним на ньому агітаційним матеріалам із згадуванням прізвища, імені, а також зображення кандидатів на пост Президента України Р.Кошулинського, що на думку Центру суспільних досліджень ПОЛІС є порушенням Закону України «Про вибори Президента України» (https://provse.te.ua/2019/03/u-ternopoli-na-fasadi-budynkiv-derzhavnoi-vlasnosti-rozmishcheni-ahitatsiyni-materialy-kandydativ-v-prezydenty/)».

  Головне управління Держпродспоживслужби повідомляє, що дане приміщення знаходиться у комунальній власності Тернопільської обласної ради. Відповідні підтверджуючі документи передано до правоохоронних органів.