Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

29 квітня 2022 року фахівці Монастириського управління ГУ ДППС в Тернопільській області провели засідання ДНПК при Монастириській міській раді


    Останнім часом зросла кількість звернень мешканців Монастириської громади, щодо появи лисиць в населених пунктах. Люди скаржаться, що зникає свійська птиця та інші домашні тварини. З метою недопущення погіршення епізоотичної ситуації у місті щодо сказу, а також організації заходів, щодо врегулювання чисельності лисиць та безпритульних тварин, усунення причин їх появи Монастириським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області ініційовано проведення 29 квітня 2022 року засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Монастириській міській раді.

   За результатами розгляду питання комісія вирішила зобов’язати власників об’єктів, які не використовуються за призначенням та на які мають доступ сторонні особи, лисиці та інші безпритульні тварини забезпечити проведення благоустрою своїх територій та вжити заходів щодо унеможливлення проникнення тварин на територію об’єктів.

    Виконавчому комітету міської ради посилити контроль за дотриманням правил благоустрою, забезпечити своєчасне вивезення твердих побутових відходів, не допускати переповнення сміттєвих баків та контейнерів, створити умови та проводити роз’яснювальну роботу щодо роздільного збирання побутових відходів. Власникам собак і котів забезпечити своєчасне щорічне щеплення тварин від сказу. Також, необхідно створити запас медичних  засобів для надання антирабічної допомоги людям, які зазнали покусів від тварин.

    Монастириській організації Українського товариства мисливців та рибалок забезпечити та підтримувати оптимальні розміри популяції лисиць у лісових та польових угіддях 0,5-1 голова на 1000 га угідь.

 https://www.facebook.com/Dpssternopil/posts/359906026171435?__cft__[0]=AZU-1-rUUCfw5v3KdO5xQ6KIObKb7ul1YH98eficyr8vqa9XDY9jBEsAREjDgyZGteWRkWKXD7ruDzEQakrFrWvI7vvCn2wfZWfkC5yN2WFE6c5SVDFO0d4gROqwO3Uwx7AKVHQB4Ep6knRA7wgRcWJd&__tn__=%2CO%2CP-R