Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

24-го червня фахівці Держпродспоживслужби у Тернополі провели роз’яснювальну роботу в 214 закладах


06/25/2020 Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання щодо вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо діяльності підконтрольних об’єктів у період карантину. Зокрема, йдеться про продуктові та непродовольчі магазини, заклади громадського харчування, спортзали, перукарні та салони краси.

 Нагадаємо, що передбачений ряд правил роботи в умовах карантину для закладів різних типів. Задля якіснішого інформування суб’єктів господарювання Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області зробили кілька тисяч листівок, в яких зібрані основні вимоги. Їх, для наочності, залишають представникам закладів. 

24-го червня фахівці Держпродспоживслужби у Тернополі провели роз’яснювальну роботу в 214-ти закладах міста. Зокрема перевірили:

151 заклад торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами;

38 закладів громадського харчування;

23 салони краси та перукарні;

2 заклади фізичної культури.

 Усім представникам закладів вручали інформаційні листівки. У тих закладах, в яких спеціалісти помічали недоліки або порушення вимог роботи в умовах карантину – робили зауваження щодо їх усунення.

 Інформаційно-роз’яснювальна робота триває у всіх районах Тернопільщини. Спеціалісти Держпродспоживслужби постійно перевіряють суб’єкти господарювання. Зауважимо, якщо суб’єкти господарювання ігноруватимуть передбачені умови – їх притягуватимуть до відповідальності.