Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

20 перевірок щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги та інші послуги провела Держпродспоживслужба від початку року


  Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 міс. поточного року провели  20  заходів контролю  щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги та інші послуги, в тому числі 13 планових заходів та 7 позапланових заходів контролю. У 14 суб'єктів виявлено порушення державної дисципліни цін, тобто  70 відсотків із перевірених. За результатами проведених заходів прийнято 3 рішення, 9 приписів

  За 9 міс. поточного року попереджено обрахування споживачів у розрахунку на рік по послугах водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами на суму 2 мільйони 274 тисячі гривень.

 с Крім того, за прийнятими рішеннями та приписами, листами  суб'єктами господарювання здійснено перерахунки споживачам (повернуто коштів) на загальну суму 1мільйон 188 тисяч гривень,  7 винних особи притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 1530 гривень. 

  За дев’ять місяців  поточного року попереджено/зменшено необґрунтоване фінансування з бюджету на рік по житлово-комунальних  на суму 1 мільйон 718 тисяч гривень.

  Одночасно, за 9 міс. поточного року фахівці провели моніторинг  по 86 аптечних закладах (проаналізовано 850 лікарських засобів та 8298 цін, щодо яких здійснюється аналіз, вартість яких підлягає відшкодуванню). Сектор постійно оновлює мережу аптечних закладів, які працюють по програмі Доступні ліки, для  подальшого моніторингу  на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню.