Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Держпродспоживслужба Тернопільщини долучається до участі у масштабній інформаційній кампанії з протидії коронавірусу

   За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх стартує всеукраїнська інформаційна кампанія з протидії проникненню коронавірусу на території нашої держави та області зокрема.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обстежили птахопідприємства на предмет дотримання заходів біобезпеки

   Начальник  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління  Олександр Дністрян спільно з спеціалістами районних управлінь Головного управління, за період з 4-го по 25-те лютого 2020 року провели позапланові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живої птиці. 

Знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі

  В кожного суб’єкта господарювання, що займається рослинництвом, кормозаготівлею можлива наявність залишків насіння сільськогосподарських культур. У разі невідповідності насіння сортовим та посівним вимогам його використовують як харчові продукти або як корм для сільськогосподарських тварин. 

Спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з представниками органів місцевого самоврядування перевірили 23 школи на Тернопільщині: виявлено ряд недоліків

 Відповідно до ініціативи Першої леді України  Олени Зеленської, щодо реалізації проекту реформування системи шкільного харчування, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели комісійні обстеження 23 закладів загальної середньої освіти в 11 - ти районах області та м. Тернопіль.

Спеціалісти Держпродспоживслужби оштрафували водіїв, які не видавали квитків та розмовляли по телефону

  Фахівці Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області перевірили перевізників на предмет дотримання ними додержання вимог законодавства про захист прав споживачів. Водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за ряд порушень.

Результати досліджень при проведенні епідрозслідування в військовому коледжі вказують на ряд порушень

  За інформацією ДУ «Тернопільський лабораторний центр МОЗ України» із 25 хворих, що були госпіталізовані, у 8 виділено норовірус, у 2 – норовірус та стафілокок і у 4 - стафілокок.

Відомі попередні причини масового отруєння вихованців Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

  Станом на 22.02.2020 р. всі діти вже були виписані з інфекційного відділення Збаразької районної лікарні. За інформацією з ДУ «Тернопільський лабораторний центр МОЗ України» із 25 хворих, що були госпіталізовані, у 5 виділено норовірус. В інших хворих виділявся стафілокок, умовно патогенна флора (дослідження проводили в районній лікарні).

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області підбили підсумки діяльності за 2019 рік та окреслили завдання на 2020

 Під час наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець публічно прозвітував про роботу управлінь, відділу та секторів, які здійснюють діяльність в межах своїх повноважень.

Оновлена інформація щодо випадку масового захворювання серед вихованців Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Станом на 9 год. 20.02.2020 року кількість хворих не збільшилася. Фахівці Держпродспоживслужби проводять епізрозслідування, відібрали взірці готових страв, добових проб, змивів з кухонного обладнання та інвентарю. Фахівці ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» провели обстеження працівників харчоблоку та вихованців Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Оперативна інформація щодо масового захворювання вихованців ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочали спільне епідрозслідування щодо випадку масового отруєння дітей в ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», що в м.Збараж.

21 лютого відбудеться публічний звіт

21.02.2020р о 10:00 в приміщенні Управління сільського господарства (актовий зал) відбудеться нарада за підсумками діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області 2019 року. Першим питанням порядку денного буде Публічний звіт начальника Головного управління Василя Хомінця!
Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості для висвітлення!

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели роз'яснювальну роботу серед клієнтів АЗС

   На виконання доручення Прем’єр-міністра України спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області беруть участь в діяльності робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами.

Повірка квартирних лічильників води – хто повинен платити

   У зв’язку з численними зверненнями громадян, поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет та соціальних мережах щодо повірки квартирних лічильників води та оплати за ці послуги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в межах компетенції інформує.

Представники Держпродспоживслужби взяли участь в обговоренні безпеки учнів у позашкільних закладах

 На базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді обговорили тему «Безпечне позашкілля». Участь у круглому столі взяли директори закладів позашкільної освіти, представники Держпродспоживслужби, Державної служби надзвичайних ситуацій та медики.

Про впровадження системи НАССР та протидії обігу фальсифікованих продуктів харчування говорили у Підгаєцькому районі

   На базі Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели семінар-нараду щодо впровадження системи НАССР та протидії обігу фальсифікованих продуктів харчування для директорів шкіл району та працівників харчоблоків закладів освіти.   

Питання повноцінного, якісного та безпечного харчування обговорили в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці

В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося засідання батьківського клубу "Щасливі разом", під час якого обговорили питання повноцінного, якісного та безпечного харчування".

У Тернополі обговорили питання запобігання отруєння бджіл пестицидами та шляхи їх вирішення

  Начальник Тернопільського міського управління Держпродспоживслужби Іван Гавришків спільно з представниками  Управління державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства, Управління контролю за обігом захисту рослин, за участі начальника Тернопільської міської лікарні ветеринарної медицини, спеціалістами Тернопільської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби провів нараду з суб’єктами господарювання, що займаються бджільництвом щодо запобігання отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів.

Представники Держпродспоживслужби роз'яснили права споживачів вихованцям військового коледжу

  Начальник Управління захисту споживачів Тетяна Трінька-Яворська, начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Софія Кошулінська та завідувач Сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Дмитро Рабченюк провели в Збаражі семінар з питань захисту прав споживачів.

Керівники районних управлінь Держпродспоживслужби обговорили заходи щодо протидії обігу небезпечного до споживання неправильно маркованого продукту

   Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександр Дністрян провів нараду з начальниками  районних управлінь, під час якої присутні проаналізували інспекторську роботу за минулий рік.

У Держпродспоживслужбі обговорили епізоотичну ситуацію в області та підсумували проведену протиепізоотичну роботу за минулий рік

   В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулась семінар-нарада на тему: «Епізоотична ситуація та підсумки протиепізоотичної  роботи в області за 2019 рік та перспективи і прогнозування на 2020 рік. 

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Теребовлянщини стан впровадження системи НАССР у харчоблоках

 Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  спільно з Теребовлянським районном управлінням Головного управління Держпродспоживслужби провели семінар-навчання щодо впровадження системи НАССР в харчоблоках шкіл та дитсадків. У семінар-навчанні брали участь начальники відділів освіти, директори шкіл, та завідувачі дошкільних навчальних закладів Теребовлянської РДА, Теребовлянської ОТГ, Золотниківської ОТГ, Микулинецької та Іванівської ОТГ.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили основні аспекти дотримання законодавства з операторами ринку, які здійснюють виробництво та торгівлю кавою

 Спеціалісти Управління держаного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  спільно з представниками  Управління захисту споживачів провели семінар-нараду з суб’єктами  господарювання, які здійснюють імпорт та експорт кави і обладнання для її виготовлення та фасування.

З березня 2020 року посиляться вимоги до нехарчової продукції

    Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції» (далі –  Закон), який набирає чинності 26.03.2020 року.

Держпродспоживслужба та Державна служба України з питань праці виявлятимуть випадки неофіційної праці

   На початку 2019 року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Державна служба України з питань праці домовилися координувати спільні дії в питані запобігання випадкам неофіційної праці.

Члени ДНПК обговорили протиепізоотичну ситуацію в області

 Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації. Члени комісії обговорили епізоотичну ситуацію в Європі, Україні та в області,  зокрема, щодо пташиного грипу та шляхи запобігання спалахам захворювання.

Володимир Богоніс провів нараду з представниками громадських організацій бджолярів

 Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс провів нараду з представниками  ГС ГО «Спілка пасічників Тернопільщини» та Тернопільської обласної асоціації пасічників ім. Миколи Михалевича.

Спеціалісти Держпродспоживслужби надали відповідні рекомендації щодо дотримання санітарних правил при розробці генерального плану Тернополя

    Спеціалісти відділу безпеки середовища життєдіяльності Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області взяли участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при Тернопільській міській раді щодо презентації проєкту "Схема планування території Тернопільської міської територіальної громади".

Як запобігти пташиному грипу?

     Грип птиці - гостре інфекційне захворювання, що викликається вірусом, який, за своєю природою, є спорідненим з вірусом грипу людей і тварин. Збудники поділяються на таких, що викликають високопатогенний і низькопатогенний перебіг хвороб. Грип поражає всі види птахів, а резервуаром збудника є перелітна птиця, яка може розносити його на великі відстані.

У Лановецькому, Кременецькому та Збаразькому районах обговорили основні аспекти впровадження системи НАССР в харчоблоках шкіл та дитсадків

  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, районні управління  Головного  управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводять навчання персоналу, який задіяний в організації харчування дітей у дошкільних навчальних та загальноосвітніх  закладах.

Змінено розрахунковий рахунок по платних послугах!!!

   Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області змінило розрахунковий рахунок по наданню платних послуг!!! НОВИЙ Р/Р UA458201720313271002201093909 в ДКСУ м.Київ ЄДРПОУ 40310895