Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Вітання медичним працівникам з нагоди професійного свята!

   Дорогі колеги!
   З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть щиру подяку за Вашу віддану працю, професійність та лікарську честь.

2021-06-18 11:09:14 Детальніше

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби Тернопільщини Ігор Рогальський ознайомився з роботою ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

   Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський  спільно з керівником Тернопільського міського управління Держпродспоживслужби Іваном Гавришківим провели інспектування та ознайомлення з роботою ПрАТ «Тернопільський молокозавод» 

2021-06-17 10:19:21 Детальніше

На Тернопільщині керівники Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Держпраці підписали Меморандум про співпрацю

    Начальник Головного Управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський та начальник Головного управління Держпраці у Тернопільській області Віталій Мариновський підписали Меморандум про співпрацю. 

2021-06-16 15:45:35 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби Тернопільщини за минулий тиждень здійснили 939 моніторингових обстежень

   В Україні знизився показних захворюваності на COVID-2019, відтак, усі області перейшли в «зелену зону». Незважаючи на послаблення карантинних вимог, спеціалісти Держпродспоживслужби Тернопільщини продовжують здійснювати моніторингові обстеження щодо дотримання протиепідемічних вимог на підконтрольних об‘єктах.

2021-06-14 16:53:28 Детальніше

Оновлено вимоги до функціонування дитячих оздоровчих закладів в період карантину

   В умовах діючого карантину , з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в період оздоровлення та відпочинку дітей, суб’єкти, що відповідальні за влаштування, утримання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку мають здійснювати свою діяльність з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), прописаних у постанові Головного державного санітарного лікаря України від 08.06.2021 р. №5 «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

2021-06-11 22:19:32 Детальніше

На Тернопільщині відбудеться форум «НАССР in Ukraine»

   У Тернопільській обласній державній адміністрації відбулася нарада з організаційних питань підготовки до проведення в області спеціалізованого форуму «НАССР in Ukraine». Участь у засіданні взяв заступник голови ОДА Ігор Гайдук, голова Громадської спілки «Асоціація з інтеграції НАССР» Владислав Веремеєнко та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський.

2021-06-11 17:52:18 Детальніше

За мікробіологічними показниками вода у дитячих оздоровчих закладах Борщева і Скали-Подільської відповідає встановленим нормам

   Спеціалісти Борщівського управління спільно із представниками Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби провели моніторингові дослідження проб питної води з водогонів міста Борщів, а також оздоровчих закладів "Міжгосподарського пансіонату з лікуванням" Лісова пісня" м. Борщів і дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Збруч" смт Скала Подільська.

2021-06-11 10:07:23 Детальніше

Поради споживачам: як не зіпсувати собі відпочинок та не втратити кошти туристам

Настала пора для  відпочинку, подорожей та  нових  вражень. Для того щоб  відправитись у подорож без зайвих турбот, краще звернутись до туристичної агенції. Але як обрати надійний варіант та не зіпсувати собі відпустку?

2021-06-10 08:59:16 Детальніше

Спеціалісти Борщівського управління продовжують перевіряти дошкільні навчальні заклади

   Спеціалісти Борщівського управління продовжують проводити планові перевірки закладів дошкільної освіти. Зокрема, уже завершено перевірку Лосяцького дошкільного навчального закладу "Дзвіночок"Скала-Подільської селищної ради.

2021-06-09 11:11:37 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили воду у місцях масового відпочинку та купання тернополян

    Перед початком «Купального сезону - 2021» в Тернополі спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з фахівцями Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відбірали взірці води в місцях рекреації Тернопільського ставу, а саме: район пляжів «Циганка» та «Дальний». Дослідили воду і з відкритого басейну клубу оздоровчого зимового плавання «Нептун».

2021-06-08 16:14:18 Детальніше

Спеціалісти Тернопільського міського управління Держпродспоживслужби обстежили пришкільні оздоровчі табори на базі навчальних закладів Тернополя

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою створення безпечних умов для перебування дітей, вжиття відповідних запобіжних заходів щодо недопущення порушень чинного санітарного законодавства, спалахів гострих інфекційних захворювань та масових харчових отруєнь в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з представниками Управління освіти і науки Тернопільської міської ради  та Управління ДСНС у Тернопільській області комісійно обстежили пришкільні оздоровчі табори на базі навчальних закладів міста Тернополя щодо їх готовності до функціонування у літній період 2021р.

2021-06-07 16:22:56 Детальніше

Майже тисячу об’єктів перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби Тернопільщини за минулий тиждень

За період з 31.05.2021 року по 06.06.2021 року представники Держпродспоживслужби здійснили 927 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання на території області, на 168 об’єктах виявили порушення.

2021-06-07 14:38:04 Детальніше

До уваги суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють експорт до Республіки Білорусь!

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома зацікавлених суб’єктів господарювання, які здійснюють експорт до Республіки Білорусь.

2021-06-04 14:09:30 Детальніше

Спеціалісти Управління захисту споживачів провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію мийних та парфумерно-косметичних засобів

Представники Держпродспоживслужби роз’яснили суб’єктам господарювання вимоги до маркування мийних засобів відповідно до Технічного регламенту мийних засобів та маркування парфумерно - косметичних засобів відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів» та Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами.

2021-06-03 16:38:09 Детальніше

Держпродспоживслужба Тернопільщини наголошує на необхідності проведення польового оцінювання, як важливого етапу насінництва

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області звертають увагу субʼєктів на чітке дотримання вимог чинного законодавства у сфері насінництва та розсадництва щодо проведення польового оцінювання насінницьких посівів сільськогосподарських культур.

2021-06-02 08:24:28 Детальніше

Понад 20 тисяч об’єктів перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби на предмет дотримання карантинних вимог від початку року на території Тернопільщини

Станом на 31.05.2021року:

  • перевірено 20 695 суб’єктів (об’єктів ) господарювання;
  • виявлено 4071 порушень;
  • складено 932 адміністративні протоколи;
  • надано 3957 приписів, пропозицій.    
2021-05-31 15:16:21 Детальніше

31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну, головною метою якого є широке інформування суспільства про згубний вплив паління на здоров’я людини

Тютюнопаління залишається однією з найпоширеніших шкідливих побутових звичок у світі та основною причиною передчасної смерті. Особлива небезпека полягає і в тому, що курці завдають шкоди не лише собі, а й оточуючим, в цигарковому димі міститься дуже багато отруйних речовин, які шкодять організму вимушених курців.

2021-05-31 13:39:19 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби проведуть семінар щодо необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів при реалізації мийних засобів

 03.06. 2021р. о 10:00 год  відбудеться онлайн-семінар «Дотримання вимог нормативно-правових актів при реалізації мийних засобів». Спеціалісти Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області ознайомлять учасників основними вимогами, яких необхідно дотримуватися при реалізації мийних засобів.

2021-05-31 12:10:45 Детальніше

Повідомлення RASFF щодо виявлення Salmonella Enteritidis у експортованому з Польщі замороженому м’ясі птиці механічного обвалювання

 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF  від 27 травня 2021 року № 2021.2582-fup1 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: Rolnicza Spoldzielnia Produkcyjna, Rojewo; відправник: Mitmar Sp. z o.o., Glowno), після чого зазначену продукцію перероблено на м’ясо механічного обвалювання та надіслано до України (отримувач: ТОВ «Фішзахід», вул. Городоцька, 355Г, м. Львів, 79040).

2021-05-31 11:17:19 Детальніше

Під час перевірки спеціалісти Управління захисту споживачів виявили світильник, який не відповідав встановленим вимогам: реалізацію призупинили

 Відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду на 2021 рік спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснюють перевірки характеристик продукції (електричного та електронного обладнання в т.ч. низьковольтного, ламп та світильників, мийних засобів, іграшок, радіообладнання та інше), під час яких, за необхідності, здійснюється відбір зразків продукції для подальшого проведення випробувань на відповідність продукції встановленим вимогам, безпечності.

2021-05-31 10:54:30 Детальніше

Представниці Управління захисту споживачів провели зустріч зі студентами Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі

Представниці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели зустріч зі студентами Державного вищого навчального закладу "Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі".  

2021-05-28 11:50:50 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби моніторять дотримання граничних цін при реалізації соціально значущого пального на АЗС області

Спеціалісти  Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області наголошують на необхідності дотримання операторами ринку нафтопродуктів граничних цін при реалізації соціально значущого пального.

2021-05-27 08:29:40 Детальніше

Жителі Тернопільщини мають право звернутися зі скаргами або зверненнями, вирішення яких входить до компетенції Держпродспоживслужби: вимоги до оформлення

Згідно зі ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Основним правовим актом, що регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України такого права, є Закон України “Про звернення громадян” ( далі Закон).

2021-05-26 15:13:57 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують фіксувати порушення карантинних обмежень на підконтрольних об’єктах області

 За період з 17.05.2021 року по 23.05.2021 року представники Держпродспоживслужби здійснили 1053 моніторингових обстеження суб’єктів господарювання, виявили порушення на 197 об’єктах. До порушників застосовували відповідні заходи реагування, зокрема: надали 181 припис, рекомендації та пропозиції щодо усунення порушень.

2021-05-24 16:04:09 Детальніше

Фітосанітарні інспектори Держпродспоживслужби закликають жителів області знищувати амброзію полинолисту ще до початку її цвітіння

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки розпочали моніторинг території області на виявлення карантинних видів бур’янів в т.ч і на виявлення амброзії полинолистої, а також проводити  інвентаризацію старих вогнищ амброзії полинолистої. На території Тернопільської області запроваджено карантинний режим по амброзії полинолистій  на площі  59,103 га. Землевласники та землекористувачі зобов’язані виконувати заходи по локалізації та ліквідації карантинного організму, які затверджені розпорядженнями голів відповідних районних державних адміністрацій.  

2021-05-21 14:27:02 Детальніше

Спеціалісти Борщівського управління Держпродспоживслужби під час перевірки виявили ряд недоліків в одному з садочків Скали-Подільської

 Спеціалісти Борщівського управління провели планову перевірку Скала-Подільського дошкільного навчального закладу ясла-садок №1  «Барвінок» Скала-Подільської селищної ради щодо дотримання вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

2021-05-21 13:36:20 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби закликають представників територіальних громад та жителів області знищувати Борщівник Сосновського

Відповідно до доручення голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 29 травня 2019 року № 67 «Про ліквідацію вогнищ розповсюдження борщівника Сосновського на території області» районним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування необхідно забезпечити залучення власників та користувачів земельних ділянок впродовж вегетаційного періоду до знищення борщівника Сосновського.

2021-05-20 15:18:31 Детальніше

Спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили загальноосвітні заклади Тернополя на предмет готовності їх до проведення ЗНО

Спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснили моніторингові обстеження 16-ти загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя щодо їх підготовки до проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року на предмет дотримання вимог чинного санітарного законодавства на період дії карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної   інфекції.

2021-05-19 13:21:57 Детальніше

На Тернопільщині розпочалася підготовка до літнього оздоровчого сезону

Навчальний рік на завершенні, відповідно заклади оздоровлення та відпочинку розпочали підготовку до оздоровчого сезону. Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснюють державний санітарно-епідеміологічного нагляду (контроль) за діяльністю дитячих оздоровчих закладів.

2021-05-19 12:54:46 Детальніше

Піренофороз – загроза посівам пшениці

 Піренофороз або жовта плямистість -  хвороба пшениці, яка зайняла домінуюче місце порівняно не так давно. Вона стала однією з шкідливих та прогресуючих хвороб у зонах вирощування пшениці в Канаді, США, Південній Африці, Індії, Австралії, країнах Західної Європи, Росії.

2021-05-18 10:30:05 Детальніше