Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


У Лановецькому, Кременецькому та Збаразькому районах обговорили основні аспекти впровадження системи НАССР в харчоблоках шкіл та дитсадків

  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, районні управління  Головного  управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводять навчання персоналу, який задіяний в організації харчування дітей у дошкільних навчальних та загальноосвітніх  закладах.

Змінено розрахунковий рахунок по платних послугах!!!

   Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області змінило розрахунковий рахунок по наданню платних послуг!!! НОВИЙ Р/Р UA458201720313271002201093909 в ДКСУ м.Київ ЄДРПОУ 40310895

Вітання Василя Хомінця з Новорічно-Різдвяними святами

ДОРОГІ КРАЯНИ!!!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Спеціалісти Управління захисту споживачів "забракували" новорічну електричну гірлянду

  При виборі і перевірці гірлянди потрібно подивитися не тільки на те, вмикається вона чи ні, але і як сприймається її світіння. Не всіх, наприклад, влаштовує занадто часте мерехтіння вогнів, комусь не подобається швидкість їх переміщення. Нюансів багато, і якщо вже вибирати для себе, то варто витратити на це певний час, а не просто віддати гроші.

Фахівці Держпродспоживслужби провели перерахунок плати за вивезення сміття жителям Ланівців

 Фахівці сектору контролю за регульованими цінами провели позапланову перевірку прогнозних планових тарифів  Лановецького комунального підприємства по благоустрою,  яке самостійно звернулось в Головне управління Держпродспоживслужби для перевірки планових тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами, щоб уникнути в подальшому обрахування споживачів.

В Управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства відбулася нарада з районними спеціалістами

 Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс провів виробничу нараду щодо державного нагляду у сфері санітарного законодавства. 

Порівняльна реклама: Верховна рада прийняла поправки до цього визначення

12 листопада Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Європейського Союзу)».

В охолодженій курячій грудинці, експортованій з Польщі виявлено сальмонелу

   Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома, що згідно інформаційного повідомлення системи RASFF  від 12.12.2019 року № 2019.4005-fur4  в охолодженій курячій грудинці,  експортованій з Польщі (виробник Cedrob S.A. - PL №14023901 WE) в окремі держави-члени ЄC та України (ТОВ “ВІРТУС ТРЕЙД”, проспект Гагаріна, 112/13, м. Дніпро, Дніпропетровська область ),  виявлено сальмонелу.

Керівники районних управлінь Держпродспоживслужби обговорили організацію державного нагляду у харчоблоках шкіл та садочків

   В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбувся семінар – навчання “Організація державного нагляду (контролю) у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини; виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25.10.219 №37580/0/1-19”.

На Тернопільщині реалізовують іграшки, які не відповідають технічним вимогам

В ході проведення перевірок, спеціалісти Управління захисту споживачів відібрали взірці продукції, яка не відповідає маркуванню. 

Фахівці Управління захисту споживачів продовжують виявляти електротовари, як не відповідають технічним вимогам

   Подовжувач ТМ «VITO», Світлодіодна енергозберігаюча лампа ТМ «ТИТАН» 12W, Світильник LED PANEL LIGHT TM «К2», Світильник LED WALL LAMP ТМ «К2». 

Під час перевірок спеціалісти Управління захисту споживачів виявили невідповідності у маркуванні вирявнювачів для волосся

При проведенні перевірок спеціалісти відділу ринкового нагляду відібрали зразки продукції. Дослідження встановило невідповідність у маркуванні.

Фахівці Держпродспоживслужби Тернопільщини продовжують виявляти фальсифікат у шкільних їдальнях

 Спеціалісти Монастириського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області,  при проведенні планового заходу  державного нагляду (контролю),  20.11.2019 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Задарів Монастириського району відібрали масло  солодковершкове селянське «Вершкова Долина».

Електричний клеєвий пістолет не відповідає технічним вимогам та маркуванню

 Електричний  клеєвий пістолет TM SF Professional (арт.91618-000, 65Вт, 220-240В, 50Гц, дата виробництва – 09.2018р., ш/к 4820159933235, виробник - «Вел Старт Інт. Ко., ЛТД» Нінбо, Джедзянг, Китай) за результатами випробувань не відповідають наступним вимогам: в маркуванні приладів немає маркування символом 5172 згідно ІЕС 60417.

Під час перевірки фахівці Держпродспоживслужби забракували вентилятор осьовий

  Протягом поточного року спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів для проведення випробувань відібрали 21 зразок продукції, з яких 13 - не відповідають встановленим вимогам, 3 - знаходяться в лабораторії на випробуваннях (про результати їх випробувань інформація згодом).

У школах Шумського району виявили фальсифіковане масло, прибане на стихійному ринку Рівного

 Спеціалісти Шумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області  при проведенні позапланових заходів державного нагляду (контролю) у період з 13.11.2019 до 26.11.2019 року у навчально-виховних комплексах с. Вілія, с. Обич, с. Людвище та с. Садки відібрали масло селянське солодковершкове.

Василь Хомінець обговорив з фітосанітарними інспекторами проблемні питання у сфері захисту та карантину рослин

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець провів нараду з державними фітосанітарними інспекторами області.

На Кременеччині відкрито неблагополучний пункт щодо сказу великої рогатої худоби

  Головне управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформує що, до завідувача Колосівської дільниці ветеринарної медицини звернувся  житель с. Рудка Кременецького району із повідомленням, що у його корови проявляються ознаками захворювання на сказ, буйність. Зі слів власника, встановлено, що попередньо за добу до цього тварина відмовилась від корму і води. На час прибуття спеціаліста, в дане індивідуальне селянське господарство тварина була мертва.

Увага! Змінено розрахунковий рахунок по платних послугах!!!

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області змінило розрахунковий рахунок по наданню платних послуг!!!

НОВИЙ Р/Р UA738201720000031253265193909

У їдальні Борсуківської школи виявлено фальсифіковане масло, яке виготовлене на неіснуючому заводі

   В ході проведення планового заходу державного нагляду (контролю) спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області виявили у їдальні Борсуківської ЗОШ I-III ст. (Лановецький район) масло "Минское сладкосливочное несоленое" 72,5 %, яке розфасовували на виробничих потужностях ТОВ «Деснянський маслозавод» (смт. Десна, Чернігівська область). Відомостей про виробника на упаковці не вказано,  дане підприємство  не зареєстроване у Реєстрі потужностей операторів ринку, на які видано експлуатаційні дозволи та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань — фактично неіснуюче підприємство.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в ході проведення позапланових заходів продовжують виявляти фальсифіковані молочні продукти

  В ході проведення перевірок фахівці Держпродспоживслужби в школах та дитячих садках області виявляють ряд невідповідностей. Зокрема, Сертифікати якості на молочні продукти видані заводом-виробником, який припинив свою діяльність декілька років тому,  або неіснуючим заводом, номер партії, вказаної у товаро-транспортній накладній не відповідає даним вказаним на пакуванні масла тощо.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили на Тернопільщині фальсифіковані молокопродукти

 Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області  при проведенні планових/позапланових заходів державного нагляду (контролю) у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах області проводиться відбір харчових продуктів (масло, сир, сметана) для вивчення ситуації щодо фальсифікації молочних продуктів.

Вітання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області з Днем працівників сільського господарства

Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Роз’яснення Держпродспоживслужби щодо періодичної повірки квартирних лічильників, які є власністю фізичних осіб

   У зв’язку з численними зверненнями громадян та поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет щодо повірки квартирних лічильників та оплати за ці послуги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в межах компетенції інформує.

У харчоблоках закладів освіти області впроваджуватимуть систему НАССР

  На виконання доручення Прем’єр-міністра України в Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося семінар-навчання працівників органів виконавчої влади, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти, яку провели Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з управлінням освіти ТОДА.

В обласній державній адміністрації обговорили «Стратегування розвитку сфери охорони довкілля і використання природних ресурсів»

   В Управлінні екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося засідання тематичної експертної фокус-групи «Стратегування розвитку сфери охорони довкілля і використання природних ресурсів», в якому прийняв участь представник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області – начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Остап Гурський.

У шкільних їдальнях Тернополя запроваджуватимуть систему НАССР

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець спільно з заступником міського голови Леонідом Бицюрою та керівниками структурних підрозділів Держпродспоживслужби провели семінар-навчання щодо впровадження системи НАССР в закладах освіти. У заході взяли участь в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗУ» Оксана Чайчук, начальник відділу освіти Ольга Похиляк, директори шкіл та підприємці.

В Головному управлінні Держпродспоживслужби Тернопільщини підбили підсумки діяльності за 9 місяців цього року

 «Про підсумки роботи Головного Управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 місяців 2019 року та завдання на IV квартал» обговорили на нараді начальника з керівниками структурних підрозділів.

У Монастириськах представники органів місцевого самоврядування обговорили стан організації дитячого харчування в навчальних закладах та шляхи щодо його покращення

 29 жовтня 2019 року відбулося спільне засідання колегії Монастириської районної державної адміністрації та президії Монастириської районної ради на якому розглянуто питання про стан організації харчування дітей у навчальних закладах району.

Що варто знати любителям інтернет-шопінгу?

 Не так давно мало хто задумувався над тим, де краще купувати товари - після роботи всі йшли по магазинах або ринках. Тепер ми купуємо сидячи вдома, біля монітору комп’ютера чи екрану телефона, а не бігаєм по місту, шукаючи товар дешевше. З іншого боку, це заняття здається небезпечним - адже віртуальна покупка може принести масу розчарувань…